Dla ludzi z inspiracją

Nie jesteś zalogowany na forum.

PolaMonola
Użytkownik
Lokalizacja: Lubawa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 27

Odp: Wystrój mieszkanka

Siemka! Niedawno zakupiłam sobie niewielką kawalerkę. Wszystko tu będę musiała urządzić od nowa. Już zamówiłam meble. Na ten moment zostało mi wziąć oświetlenie. Od zawsze podobały mi się stylowe lampy wiszące do salonu. Dlatego takiej poszukuję. Wymyśliłam, że napiszę tu. Może ktoś ostatnimi czasy wymieniał lampy i coś mi poradzi. Powiedzcie jakie wziąć najlepsze oświetlenie do mieszkania?

Offline

KrukównaE
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 12

Odp: Wystrój mieszkanka

Myślę, że co niemiara osób decyduje się na innowacyjne oświetlenia. Teraz mamy spory wachlarz. Toteż ludzie marzą w różnorodny sposób ozdabiać swoje mieszkania. Jednak zdarza się także tak, że ludzie w pracach pragną dać interesujące oświetlenie. Toteż ja uznałam, że mój gabinet adwokacki niewiele będzie miał stylu. Bardzo chciałam tu dać oryginalne lampy loftowe. Pewnego dnia trafiłam na pewną stronę sieciową http://www.cosmolight.pl/produkty/lampy_vintage/1 której założycielem był serwis Cosmo Light. To tutaj w niskich cenach wzięłam dla siebie lampy. Stwierdzę, że byłam szczęśliwa. Polecam gorąco!

Offline

Glorius
Użytkownik
Lokalizacja: Brzeg
Data rejestracji: 2016-02-04
Liczba postów: 19

Odp: Wystrój mieszkanka

Sądzę, że oświetlenie to bardzo ważna rzecz. Każdy zamawia to co jemu odpowiada. Jednakże ja mało wypowiem się w tym temacie, bo dekoracją domu zajmuje się moja narzeczona. Nawet teraz proponowali jej lampy nowoczesne wiszące. Dlaczego nie, może później. Teraz nie chcemy. Ostatnio wzięła oświetlenie i obecnie już wszystko posiadamy. Na razie nic Wam nie podardzę. Pozdrawiam!

Offline

Pako
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2016-02-04
Liczba postów: 17

Odp: Wystrój mieszkanka

Trudno cokolwiek mi stwierdzić, gdyż oświetlenie to nie moja dziedzina. Tym w szczególności zajmuje się moja narzeczona. Lecz jak moja kuzynka wykonywała remont chałupy, to w sieci znalazła serwis w którym zakupiła oświetlenie LED sufitowe. Wiec nie kumam tej dyskusji. Myślę, że w tym momencie Internet jest wielką ostoją wiedzy i tu odnajdziemy przeróżne rozwiązania na nasze problemy. Uciekam stąd. Bye!

Offline

PiotrŻelazny
Użytkownik
Lokalizacja: Pasłęk
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 33

Odp: Wystrój mieszkanka

Super rozmowa. W sam raz dla mnie, gdyż wykonuję remont chaty. Stwierdzę, że od jakiegoś czasu interesują mnie lampy pokojowe stojące. Znalazłem dobrą stronę online, na której polecają perfekcyjnej jakości lampy. Pojutrze ją właściwie sprawdzę, gdyż chciałbym już wziąć lampy do sypialni i łazienki.

Offline

Forum oparte na FluxBB