Dla ludzi z inspiracją

Nie jesteś zalogowany na forum.

mydlana_bańka
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Lustro czy obraz?

Hej! Przeprowadzam się do nowej kawalerki. Chciałabym, by moje gniazdko prezentowało się jakoś pięknie. Myślę nad powieszeniem czegoś na ścianach. Być może w tej kwestii fajnym sposobem byłoby nowoczesne lustro dekoracyjne. Poza tym myślę również nad jakimiś obrazami. A według Was czym mogłabym ozdobić ściany w chacie?

Offline

Meksykanka
Użytkownik
Lokalizacja: Alwernia
Data rejestracji: 2016-02-04
Liczba postów: 54

Odp: Lustro czy obraz?

Mnóstwo osób kusi się na różnorodne dekoracje swoich ścian. Dawniej pozostawione je puste. Gdzieniegdzie jedynie znalazł się jakiś obraz czy coś w tym stylu. Ja sobie przyrzekłam, że jeżeli będę miała swoje mieszkanie to bez wątpienia ozdobię je stylowo. I tak zrobiłam. Niedawno ozdobiłam ściany w swoim pokoju dziennym i sypialni. Teraz myślę co mogłabym dać do korytarza. Poszukiwałam długo sposobu, aż pewnego dnia w gazecie do domów odnalazłam ładne lustro srebrne. Od razu zakupiłam je. Przyznam się, że na ten moment mój korytarz wygląda świetnie. Coś bombowego. : )

Offline

Gagadka
Użytkownik
Lokalizacja: Annopol
Data rejestracji: 2016-02-04
Liczba postów: 29

Odp: Lustro czy obraz?

Powstało mnóstwo interesujących rozwiązań na ozdobienie ścian. W mojej kwestii sprawdziły się super lustra nowoczesne. Ubóstwiam lustra, więc w mojej chałupie nie mogło tego zabraknąć. Mam przestronne pomieszczenia i uznałam, że na klatce schodowej zawiesiłabym lustro. Dla niektórych osób to mogłoby się wydawać zbyt szałowe, ale dla mnie na pewno nie. Oprócz tego u mnie na ścianach wiszą przeróżne płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką rzeźby, no więc w tej sprawie długo nie musiałam rozmyślać. Od zawsze uważałam, że dobrze ozdobiony dom przyciąga. Moi znajomi co chwilę zachwycają się moim domem. Wiele przyjaciół mi zazdrości tych dekoracji. : D

Offline

Mara
Użytkownik
Lokalizacja: Augustów
Data rejestracji: 2016-02-04
Liczba postów: 53

Odp: Lustro czy obraz?

W dzisiejszych czasach ludzie stawiają na design w chałupach. Wystarczy sprawdzić rozmaite gazety dekoratorskie, a tam znajdziemy multum propozycji na ozdobienie naszych ścian. Sama z tego korzystałam kiedy pragnęłam udekorować nasz pokój sypialniany. W końcu w necie udało mi się wpaść na pewien sklep wysyłkowy, w którym znalazłam przestrzenny obraz do sypialni. To było to czego poszukiwałam. Od razu zakupiłam. Powiem, że obraz w realu wyglądał jeszcze śliczniej niż na fotografii. Zawiesiłam go w wyjątkowym miejscu w pokoju sypialnianym. Muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Taka niewielka rzecz, a tyle dała radości. Być może za jakiś czas jeszcze zamówię sobie lustro. : D

Offline

Kita
Użytkownik
Lokalizacja: Babimost
Data rejestracji: 2016-02-04
Liczba postów: 56

Odp: Lustro czy obraz?

Podejmowane dyskusje na forach internetowych są pomocne. Nie raz rozważałam co mogłoby być fajną ozdobą na ścianę do chałupy. Nawet ostatnio trafiłam na ciekawy sklep online, w którym polecają przeróżne dekoracje. Muszę to dobrze obejrzeć, ponieważ chciałabym sobie wziąć obraz do sypialni. No cóż, muszę to dobrze przemyśleć.

Offline

Forum oparte na FluxBB